yasam kuru cayi

Alibabayı bilmeyen yoktur.Handeataizinin meşhur çayı ve alibaba yaşam kürü çayını bu konuda ele alacağız.Yaşam kürü çayı kullananlar, yaşam kürü çayı ne işe yarar gibi konuları inceleyeceğiz.

 

Alibaba yaşam kürü kullananlar

Alibaba yaşam kürü kullananlar başlıklı bu haberimizde yaşam kürü çayı şikayetleri, yaşam kürü kullanıcı yorumları, yaşam kürü satılan yerler gibi konuları paylaşacağız. Hande Ataizi de yaşam kürü çayı ile 4-5 kilo verdiğini söylüyor.  Daha önce  de sitemizde hande ataizi zayıflama sırrı başlığıyla bir yazı yayınlamış ve orada da yaşam kürü hakkında bilgi vermiştik. Bu başlığımızda da benzer bilgilerin yanı sıra sizlerin yaşam kürühakkındaki yorumları da paylaşılacaktır.

Yaşam kürü çayı kullananlar

Alibaba markasının ürünü olan yaşam kürü çayı içerisinde 84 adet çay bulunmaktadır. Paket halinde gelen bu ürün içerisinde 4 farklı renkte çaylar bulunuyor. Her rengi bir hafta kullanacağınız için kolaylık olması açısından böyle bir yöntem tercih etmişler.

Hamiellerin, emziren annelerin, kalp-damar rahatsızlığı olanların, kronik hastalığı olanların ve 18 yaşından küçük olanların bu ürünü kullanmaları tavsiye edilmiyor. Diğer insanların da doktorlarına danışarak hareket etmelerinde yarar vardır.

Renklere göre kullanımının olduğunu söylemiştik. Buna göre ilk hafta sarı renk, ikinci hafta mavi renk, üçüncü hafta pembe renk ve son hafta da yeşil renk olan çaylar tüketilmelidir.

Siz de yaşam kürü çayı ile alakalı merak ettiğiniz soruları yorum alanından paylaşabilirsiniz. Dilerseni aşağıdaki linke tıklayarak da yaşam kürü hakkında detaylı bilgilere ulaşaiblirsiniz.

yaşam kürü çayı kullananlar

Sizde yorumlarınız yazabilirsiniz.

Kaynak:http://www.kullaniciyorumlari.biz/yorum/alibaba-yasam-kuru-kullananlar-k1456.html(Kullanıcı yorumları)