Barut Fethiye Sensatori Hotel Yorumları
Barut Fethiye Sensatori Hotel Yorumları
Barut Fethiye Sensatori Hotel Yorumları

Barut Fethiye Sensatori

“Öyle bir tatil yapayım ki, denize sıfır bir lokasyon olsun, ama gölgesine sığınabileceğim ağaçlar da olsun, bütün tatil ihtiyaçlarım lüks konseptte ve otel içinde karşılansın, yorulmadan bir kaç kilometrelik alanda dinlenip tatilimi tamamlayayım” isteğinde olanlar mutlaka vardır. Bu arzunun Fethiye’deki en üst düzeyde karşılandığı yerlerden biri Barut Fethiye Sensatori Oteldir.

Denize sıfır olan Barut Fethiye Sensatori Otel, Kargı köyünde , Fethiye merkezine 13 km mesafede, Sığla ağaçlarından oluşan çok özel bir ormanın bitişiğinde , otele özel ve sakin bir koyda yer almaktadır. Adeta saklı bir cennet olarak tabir edilebilecek bu lokasyon, otel misafirlerinin unutulmaz anılarla ayrılmalarını sağlamaktadır.

Otelin yaklaşık 80 dönüme yayılan alanında, metrelerce uzanan çakıl plajı göz alıcı manzaralar sunmaktadır.

Plajda şezlong hizmetinin yanı sıra ücretli gazebolarda güneşin ve denizin tadını lüks bir ortamda çıkarabilirsiniz. Bu gazebolara garson servisi, içki ve meyve tabağı servisi, öğle yemeği ve atıştırmalıklar servis edilmektedir. Hatta yine garson eşliğinde mum ışığında akşam yemeğini de plajdaki bu birimlerde alabilirsiniz.

Hotel İmkanları

Otelde standart oda ve süitlerin yanısıra, swim-up odalar ve havuzlu suitler de yer almaktadır. Swim- up odaların hemen kapsının önünde bina boyunca uzayan ve oda kapısından çıkar çıkmaz su ile buluşabileceğiniz bir havuz vardır. Özellikle uyanır uyanmaz havuzda serinlemek isteyenler ya da çocukları ile birlikte tatil yapanlar bu odaları tercih etmektedir. Havuzlu süitler ise kendine özel havuzunun yine odanın hemen önünde yer aldığı odalardır. Standart odalarda lüks otellerde bulunan bütün unsurlar bulundurulurken, havuza direk giriş sağlayan odalarda ekstradan şezlong ve şemsiye, özel havuzlu süitlerde ise aromaterapi koku menüsü ve yastık menüsü lüksü de sunulmaktadır.

Gurme gezginleri de unutmayan otelde, açık büfe ana restoranın yanısıra, Uzakdoğu, İtalyan ve Türk spesyaliteleri pişiren muhtelif restoranları, atıştırma noktaları ve barları mevcuttur.