Bosphorus Sorgun

Sizin için bugün bosphorus sorgun hoteli araştırdık.Sizde okuyup bilgi sahibi olabilir ve oteller hakkında fikriniz olabilir.

Bosphorus Sorgun Side Hotel yorumlar ve şikayetler hakkında

Manavgat,Side beldesinde görebileceğiniz en şatafatlı hotellerden biri Bosphorus Sorgun Side Hotel.Titreyen gölün kenarında  Water Side Resort hotel gibi  Sorgun tatil köyünde yer almakta ve hoteller yanyana. Fakat hotelin hizmet kalitesi dışındaki şatafatı kadar iyi olmadığını öğrendik.Açık büfesi oldukça geniş fakat çok lezzetli olduğu söylenemez. Denize yaklaşık 300 metre mesafede ve Side merkeze 3 km uzaklıkta bulunmakta. Hotelin imkanları oldukça fazla. Aqua park ve çocuk havuzuna sahip bir hotel. Dış görünüşünün güzel olduğu kadar hizmet olarak da öyle olmasını temenni ediyoruz.Merak edilen konulardan biride Bosphorus Sorgun hotel kimin sorusuna da sahibinin bir otel zincirine ait olmadığını fakat kim olduğu bilmediğimizi belirtmek isterim.

Fiyat olarak Sorgun tatil köyündeki diğer otellere göre biraz daha pahalı. Ama değermi derseniz bunuda siz tatilcilerimizin puan ve yorumlarıyla daha iyi anlamış olacağız.Bosphorus Sorgun 5 * hotele gelen yorumlara bakınca çokca beğenilen bir hotel olduğuna denk geliyoruz.Şu ana kadar kötü puan veren olmadı. Dış görünüş olarak canlı gördüğüm en güzel hotellerden biri olduğunuda söylemek isterim.Sorgun jeotermal tesisleri de çokca bünyesinde bulundurmaktedır.Bunlara da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Siz de Bosphorus Sorgun hotel  yorum şikayet ve puanlamanızı konu altından bize ileterek diğer tatilcilerimize fikir verebilirsiniz.Ayrıca ets,jolly,pegas gibi turizm acentelerinden hangisi ile çalıştığınızı da bize yazabilirsiniz.
Otelsor ailesi olarak iyi tatiller dileriz.
İletişim:
Telefon: 0242 777 10 20
Bosphorus Sorgun Hotel nerede ?
Adres: Boğaz mevki Sorgun/Side/Antalya
Siz de yorum ve şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz.
Kaynak:https://www.otelsor.com/bosphorus-sorgun/