Gizlilik Politikası

Sitemiz

Web sitesine erişim Gizlilik Politikası kabul şartına bağlıdır. Oturum açtığınızda ve web sitemizi, veya bizim tarafımızdan desteklenen bir siteyi kullandığınızda, bu Gizlilik Politikasını kabul etme anlamına gelir. Yeni ve ilginç şeyler hep Online dünyada olduğu gibi, biz bu değişiklikleri yansıtacak doğrultuda Gizlilik Politikası güncelleyeceğiz. Gizlilik Politikasında yapılan bir değişiklik sonrasında web sitesini sürekli kullanımınız bu revizyonları kabul ettiğinizi onaylayacaktır.


Gizliliğinizi koruma

Siz sitemizde iken Hotel Rehberim olarak kişisel bilgilerinizin korunmasını taahhüt ederiz . Biz sizin hakkınızda herhangi bir kişisel veya hassas bilgileri toplamak istemiyoruz. Kişisel veya hassas bilgi nedir? Bu temelde, sağlık, siyasi bağlantı, cinsel tercih, dini inanç, ırk veya etnik köken ya da diğer özel bilgiler hakkında bilgiler veya tercihler içerir.


Tanımlama bilgileri

Tanımlama bilgileri tarayıcınıza belirli bilgiler göndermek ve daha sonraki bir zamanda tarayıcınızda bu bilgilere geri dönmek için web sitesinde kullanılır. Bu bilgileri kimlik doğrulaması veya kullanıcı oturumu belirlenmesi (bir önceki otel arama gibi), kullanıcı tercihi belirlenmesi veya metin verileri depolama üzerinden yapılan başka herhangi bir fonksiyon gibi şeyler için bu kullanabiliriz. Bu tür fonksiyonlar sizi kişisel olarak tanımlayan bilgileri içermez.

Ziyaret ettiğiniz web sayfamızı, dolaştığınız sayfaları ve takip ettiğiniz bağlantıları cookie olarak kaydediyoruz. Web sitemiz ve üzerinde görüntülenen reklamları ilgi alanlarınıza göre şekillendirmek için bu bilgiler kullanılacaktır. Bu amaçla Google gibi üçüncü şahıslarla bu bilgileri paylaşabiliriz. Google ve diğer üçüncü taraflar da yaptığınız bu ziyaretleri kendi çerezleri olarak kullanabilirler. Eğer isterseniz, Tanıtım Reklamcılığı için Google Analytics özelliğini kullanmayı buradan devre dışı bırakabilirsiniz (https://www.google.com/settings/ads).

Çoğu tarayıcı tanımlama bilgilerini otomatik olarak kabul eder. Tarayıcınızda ayralar bolümü olabilir böylece tanımlama bilgilerinin kaydını kapatabilirsiniz. Kapatılan tanımlama bilgileri artık web sitesinin tam operasyonel yeteneklerini zevkli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlamayabilir ve sizin doğrudan ilgili olduğunuz bilgileri görmeniz mümkün olmayabilir anlamına gelebilir. Sizin için, kullanıcı deneyiminden en iyi şekilde yararlanmak için Hotel Rehberim sitesinden veya bizim tarafımızdan desteklenen bir siteden, belirli bilgiler ya da “tanımlama bilgisi” topluyoruz. Bunun anlamı bazı belirli bilgiler için tercih yaptığınızda size tanımlama bilgisi atanıyor ve bu bilgilerin size web sitemizde optimum bir kullanıcı deneyimi sunmak için tarayıcınızda saklanıyor olmasıdır. Bu bilgiler kişisel bilgileri ve adınız, adresiniz, e-posta adresi veya telefon numarası gibi bilgileri içermez.

Bizim işimiz temelde otel için bir arama motorudur. Bu nedenle biz içerik sunarız ve aktif olarak güvenilir üçüncü parti şirketler ile çalışırız ve kullanıcılarımıza dinamik içerik sunabiliriz. Güvenilir üçüncü parti iş ortaklarımızdan bazıları tanımlama bilgilerini, tıklamanın bir satışa dönüştüğünü izlemek için kullanır. Diğerleri spesifik ve hedeflenmiş içerik sunmak için kullanıyor. Bu içerikteki seçenekler hakkında daha fazla bilgi için lütfen youronlinechoices.eu ve aboutads.info/choices adreslerini ziyaret ediniz.


Diğer Web Siteleri

Bu Gizlilik Politikasına bağlı olarak, yazılı izniniz olmadan, yasaların gerektirdiği sürece ya da bu türden bir açıklama olmadıkça, bizim düşüncemize göre, işimizle ilgili bağlantısı olmayan şirketlere haklarını veya mülkiyetini korumak veya herhangi bir kişinin yaralanmasını önlemek için makul gereklilikte herhangi bir bilgi ifşa edilmeyecektir. Sitemizin dışına yönlendirildiğinizde, üçüncü taraf siteler farklı Gizlilik Politikaları içerebilir ve Hotel Rehberim Gizlilik İlkesi artık geçerli olmayacaktır.