Yonca Lodge Hotel Rehberi Ve Yorumları
Yonca Lodge Hotel Rehberi Ve Yorumları
Yonca Lodge Hotel Rehberi Ve Yorumları
Yonca Lodge Hotel Rehberi Ve Yorumları

Yonca Lodge

Otel Adı:Yonca Lodge

Otel Telefon: (0252) 633 66 88

Otel Adresi:48300 Yanıklar

Fethiye/Muğla

Fethiye, ülkemizdeki en önemli turizm merkezleri arasındadır. Her köşesi farklı bir güzellik taşıyan bu özel yöredeki harika noktalardan biri de Yanıklar köyüdür. Yonca Lodge Oldukça popüler olan bu alanda tatil köyleri, oteller ve özellikle İngiliz yerleşimcilerin yoğunlukta olduğu iki mahalle bulunmaktadır. Yanıklar, iki adet göle sahip olduğu gibi, dünya üzerinde sadece Türkiye’de yetişen Günlük ağacı ormanına da ev sahipliği yapması ile de gözde bir konumdadır.

Yonca Lodge, sakin ve huzurlu bir bahçede, Akdeniz’in yumuşak iklimini hissederek, büyük şehrin kalabalık ve gürültüsünden uzakta bir tatil geçirin.Yanıklar’daki seçeneklerinin başında gelmektedir. Otel, misafirlerini, portakal, okaliptüs ve ülkemize özel günlük ağaçlarının bulunduğu bahçesinde.Ahşaptan, doğallığı temsil eden toprak sıvaları ile dikkati çeken odalarında ağırlamaktadır. Otelde 14 oda vardır. Doğal olmakla birlikte konfordan da ödün vermeyen odalarda balkon, havalandırma tertibatı, Tv, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, ısıtıcı, minibar, sıcak su, kurutma makinası bulunmaktadır.

Hotel İmkanları

Misafirlere özel plajında sakin bir ortamda güneşlenmek ve istendiğinde ağaçların gölgesindeki hamaklarda keyif yapmak imkanı sunulmaktadır. Genel olarak Fethiye denizi sabahları sakin öğleden sonra hafif dalgalı olduğundan hotel arzu eden misafirleri öğlen saatlerinde havuzunda ağırlamaktadır.

Farklı ağaçların yanısıra bahçesinde muhtelif sebzelerin de yetiştiği Yonca Lodge’da yemekler çoğunlukla , bahçeden alınan doğal ürünlerle pişirilmektedir. Deniz mahsulleri için ise lokal balıkçılardan günlük olarak temin edilen taze balık ve diğer deniz ürünleri seçilmektedir.

Göcek ile Fethiye arasında yer alan Yonca Lodge‘un Dalaman Havalimanına uzaklığı 45 kilometredir. Havaş servis araçları Yanıklar’a ulaşımda kullanılabileceği gibi, otel de özel transfer hizmeti vermektedir. Karayolu ile ulaşımda ise iki satte bir kalkan Fethiye – Yanıklar dolmuşları büyük kolaylık sağlamaktadır.

Sakin ve doğal bir ortamda, ağaçlarla, çiçeklerle dolu bir bahçede.Denize sıfır bir tatil isteyenler için Yonca Lodge bulunmaz bir fırsat sunmaktadır.

Konumu: